Потужний Удар у відповідь: до Азовського моря прямує артилерія і ракетні війська


Генеральний штаб зайнявся посиленням угруповання Збройних сил на Азовському напрямку, включаючи Сухопутні війська

Ці дії слід розглядати, як відповідь на агресію Росії в Азовському морі

Таку інформацію повідомив в профілі на Фейсбуці командувач Сухопутними військами Збройних сил України генерал-полковник Сергій Попко.

“З цією метою проводимо здійснення заходів щодо забезпечення повного контролю ситуації в регіоні, підтримки дій корабельного угруповання, гарантування надійної оборони морського узбережжя”, – зазначив він.

Уточнюється, що буде організовано регулярну присутність і контроль району силами загальновійськових бригад і бригад територіальної оборони, підрозділів ракетних військ і артилерії, підрозділів військової авіації.

Слід нагадати, що Збройні сили України почали на машинах перекидати малі броньовані артилерійські катери в акваторію Азовського моря в ході виконання постанов РНБО. Наприклад, у Бердянську був помічений автотрейлер малого броньованого артилерійського катера ВМС України. В Азовському морі малі броньовані форми будуть найпотужнішими одиницями.

До кінця року планується створення повноцінної військово-морської бази ВМС ЗСУ. У майбутньому, до того ж, заплановано створення катерного дивізіону з подальшим розгортанням сил і засобів.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, щоросійські священики переписали “Марш артилеристів”. У мережу потрапив відеозапис, на якому хор семінаристів РПЦ виконує пісню про боротьбу з єрессю, поставлену на мотив радянського “Маршу артилеристів”.

Знай.UA

Отправьте комментарий on "Потужний Удар у відповідь: до Азовського моря прямує артилерія і ракетні війська"

Отправьте комментарий

Ваш email адрес не будет опубликован.


*