Офіційно: Керченський міст почав зміщуватися і може впасти в будь-яку хвилину

Аерокосмічна зйомка показала серйозні метаморфози, що відбулися з Керченською мостом. Незаконного спорудження залишилося недовго. Докази руйнування Керченського моста показала в  Facebook прес-служба Міністерства України з питань окупованих територій, передає “Діалог.UA”.

Київ отримав нові супутникові знімки скандального  моста Путіна в включеному  Криму . Проаналізувавши їх, вчені забили тривогу – за останні місяці споруду сильно змістилося. Всього українські експерти зафіксували 3 проблемних точки Керченського моста: на штучної насипу з боку Криму (зафіксовано і просідання і підняття зі швидкістю 52 – 89 мм на рік), в центральній частині (арка ж / д-повідомлення піднялася зі швидкістю 30 мм на рік, автомобільного просіла на 32 мм в рік), а також на острові Тузла.

Останній один з найнебезпечніших – там виявлені 2 активні зони, одна з якої просідає зі швидкістю 90 мм на рік, а друга – 83 мм. У Києві підкреслили, що таке  зміщення – це результат нестабільності морського дна Азовського моря.

 

Саме з цієї причини раніше за будівництво моста ніхто не брався. У підсумку, підкреслили у відомстві, міст може завалитися. Кількість жертв в такому випадку буде катастрофічним. Особливо небезпечний міст взимку, так як в цей період дно Азовського моря знаходиться в сейсмічно нестабільному стані.

Через це міст буде стрімко руйнуватися.

Отправьте комментарий on "Офіційно: Керченський міст почав зміщуватися і може впасти в будь-яку хвилину"

Отправьте комментарий

Ваш email адрес не будет опубликован.


*